انواع روش انتقال خودرو از تهران به سایر نقاط کشور به چه صورت است؟

/ / بلاگ
حمل خودرو با تریلی

حمل خودرو از تهران به سایر نقاط کشور توسط تخصصی ترین مرکز حمل خودرو کالج بار که توسط انواع خودرو بر انجام می شود. ما می توانیم خودرو شما را بدون هیچ دردسری برای شما به تمام نقاط ایران منتقل کنیم.

حمل خودرو از تهران به شیراز

تصور کنید خودرو شما در تهران است و قصد دارید آن را به شیراز منتقل کنید. این کار به سادگی توسط کالج بار انجام می شود. در کالج بار، خودرو با کفی خودروبر و یا تریلی خودروبر با هزینه مصوب طبق تعرفه به همراه بارنامه دولتی و همچنین بیمه نامه معتبر انجام می شود.

حمل خودرو بصورت تکی و گروهی

فرقی نمی کند شما صاحب یک خودرو هستید و قصد انتقال آن از تهران به سایر نقاط ایران دارید و یا قصد دارید چندین خودرو را روانه شهرهای دیگر کنید. کالج بار این امکان را دارد با رانندگان مجرب و خوش قول این کار را با سرعت و دقت انجام دهد.

آیا انتقال خودرو به همه جای ایران امکانپذیر است؟

بله در کالج بار امکان انتقال خودرو از تهران به تمام نقاط ایران اعم از حمل خودرو از تهران به گیلان ، کرمانشاه ، کرمان ، کرج ، زابل و همه جای ایران امکان پذیر است.

خودرو بر و یدک کش شبانه روزی

ضمن اینکه شما همنوطن گرامی این امکان را با کالج بار خواهید داشت که خودرو خود را به هر نقطه از ایران انتقال دهید ، همچنین این امکان را دارید حمل خودرو را بصورت شبانه روزی تجربه کنید و در این بین در زمان خود صرفه جویی کنید.

انتقال خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین

کالج بار تجربه زیادی از سال 1332 در انتقال خودرو با کفی خودروبر دارد. ما امکان انتقال انواع خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین خودرو را به تمام نقاط تهران و ایران داریم. خودرو سبک مانند : خودروهای بنز، BMW ، تویوتا . خودرو نیمه سنگین مانند : مینی بوس،کامیونت، پورشه، لندکروز و پرادو . سنگین نیز شامل تریلی 8 تایی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *