داستان ما

ما از سال 1334 کار بارکشی را انجام می دهیم.

کالج بار

بارکش شغلی است که ما دوست داریم به آن افتخار کنیم چون ما بعد از سال 1334 متوجه شدیم مردمان طهران به شدت به آن نیاز دارند، چون ما به شغل بارکشی معنایی حرفه ای دادیم و تا کنون به آن پایبندیم.

وقتی در چهار راه کالج دکان بارکشی را تاسیس کردیم نام آن با چهار راه کالج گره خورد و از آن موقع ما را با نام کالج بار می شناسند، هم اکنون  نام چهارراه کالج به تقاطع خیابان انقلاب و خیابان حافظ شناخته می شود.

کالج بار در سال ۱۳۳۴ به همت امیر مهدی بهشتی پور مقدم در چهارراه کالج به عنوان اولین بارکش شهری شروع به کار نمود.

ما پس از ۱۰ سال موفق به خریداری حدودا ۲۰۰ دستگاه کامیون فولکس شدیم و به کسب و کارمان معنایی جدی تر دادیم همین مسئله باعث شد نام ما به عنوان بهترین و بزرگترین باربری نه تنها در طهران بلکه در سراسر ایران شهرت پیدا کند و زبانزد شویم.

خاطرمان هست و می ماند که از همان ابتدا هدف مهم خود در کالج بار را از ابتدا جذب رضایت مشتری و همچنین بیمه بودن بار از مبدا تا مقصد قرار دادیم و پیداست که تا کنون موفق بوده ایم.

امیر مهدی بهشتی پور مقدم‌ معروف به امیر کالج بار با تلاش و همت خود در آن سال ها به مدت ۸ سال به ریاست اتاق اصناف و همچنین ریاست اتحادیه بارکش شهری رسید.

ما هم اکنون جابجایی خودرو را بصورت کاملا تخصصی با ماشین های کفی خودروبر و حمل خودرو انجام می دهیم و شغل بارکشی ما با چالشی جدید روبروست و خوشحالیم مشتریانمان به شرکت بارکشی ما اعتماد دارند.

کارت بارکشان موتوری
TOP