انتقال خودرو به شهرستان با کفی خودروبر

/ / بلاگ
حمل خودرو به شهرستان با کفی خودروبر

حمل خودرو به شهرستان با کفی خودروبر یا تریلی حمل خودرو یکی از راه های انتقال خودرو صفر کیلومتر و یا تصادفی به دیگر شهرستان های ایران عزیز است.

از ویژگی های این کار می توان به جابجایی یکباره چند خودرو با تریلی و امن بودن انتقال خودرو به مصافت های طولانی است.

استفاده از کفی خودروبر به عنوان روش انتقال خودرو به شهرستان با امکاناتی نظیر رمپ داخلی برای بارگیری اتومبیل و همچنین دستگاه هیدرولیک برای بالا بردن و پایین آمدن خودرو از رمپ ها می باشد که این مزیت بیشتر برای خودرو های تصادفی، کاربردی عالی دارد.

دلایل زیادی برای حمل خودرو وجود دارد، شاید شما یک علاقه مند به ماشین های قدیمی هستید که چندین اتومبیل گرانبها را در اختیار دارید و احتملا یکی از آنها را به شخصی خارج از تهران هدیه می دهید، مهم نیست که چرا شما باید اتومبیل خود را به شهرستان دیگر منتقل کنید ، مهم است تا اطمینان حاصل شود که حمل و نقل ماشین به راحتی ، سریع و امن انجام می شود.

چگونه می توان فهمید که یک شرکت حمل خودرو به شهرستان قابل اعتماد است؟

یکی از ابتدایی ترین موارد شناخت و اطمینان در انتخاب شرکت خودرو بر ، مجوز دارای تاریخ اعتبار است ، اما راه های دیگر نظیر سالهای فعالیت آن شرکت و در نهایت صحبت کردن درباره روش انتقال خودرو است که می تواند خیال شما را راحت کند.

محاسبه هزینه حمل خودرو با کفی خودروبر از تهران به دیگر شهرستان ها

اگر شخصی را می شناسید که اتومبیل خود را به شهرستان دیگری حمل کرده است ، بهتر است از تجربه وی آگاه شوید و بدانید که از خدمات کدام شرکت حمل خودرو استفاده کرده است.

فاصله شهرستان تحویل بار تاثیر بسیاری در هزینه حمل خودرو دارد ، مشخص کنید که شهرستانی که می خواهید خودرو خود را انتقال دهید کجاست.

تعداد خودرویی که می خواهید منتقل کنید چه تعداد است ، ممکن است تریلی حمل خودرو بیشتر به کار شما بیاید و هزینه حمل خودرو برای شما مقرون بصرفه تر شود.

نکاتی قبل از تحویل ماشین جهت انتقال به شهرستان با کفی خودرو بر

خودرو خود را تمیز کنید تا قبل از تحویل مطمئن شوید هیچ مشکلی در رنگ و بدنه ماشین وجود ندارد ، بهتر است از خودرو خود عکس و فیلم تهیه کنید.

حداقل یک چهارم بنزین در باک خودرو خود داشته باشید تا پس از تحویل خودرو امکان جابجایی به مقصد بعدی را داشته باشد.

وسایل شخصی خود را از صندوق عقب و داخل اتاق خودرو خارج کنید، اقلام اضافی می توانند ماشین شما را سنگین کند و بدتر اینکه ، آنها هرگز در طرح بیمه شرکت حمل و نقل قرار نمی گیرند.

برای حمل خودرو باید ارزش واقعی خودروی خود را برای بیمه حمل به کارشناسان ما اعلام کنید و این را باید در نظر داشته باشید که بیمه بدنه خودرو ارتباطی به بیمه حمل ندارد و‌ در صورت بروز حادثه بیمه بدنه خودرو هیچ‌مسئولیتی در قبال حادثه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *